• Çalışma Saatleri: Pzt - Cts 09.00 - 18.30

Hakkımızda

single-img-ten
KURUMSAL

Hakkımızda

Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet parolasıyla yola çıkan AHM Kauçuk Asansör ve Dorse Takozları, asansör sektöründe hizmet vermektedir. Avrupa standartlarında üretim teknolojisine sahip fabrikası ve alanında uzman teknik ekibiyle asansör kabin takozları üretimini sürdüren firmamız, asansör kuyu dibi tamponu ve makina takozları üretimini yapmaktadır.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan AHM Kauçuk Asansör ve Dorse Takozları, Ar-Ge çalışmalarını sürdürmekte ve ürün çeşitliliğini artırmaktadır. Sektördeki yenilikleri yakından takip eden firmamız büyümesini sürdürerek sektörünün önde gelen firmalarından birisi olmayı amaçlamaktadır. Yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle hedefine emin adımlarla yürümekte olan AHM Kauçuk Asansör ve Dorse Takozları yenilikçi sanayi anlayışını benimsemektedir.

Çevreye karşı sorumluluğunun bilincinde olan firmamız, iş sağlığı ve güvenliği konusunda da hassas davranarak insanı el üstünde tutan bir iş politikası benimsemektedir. Çalışanlarını gelişen teknoloji ve teknikleri göz önünde bulundurarak eğiten firmamız ürün ve hizmetlerini geliştirmeyi amaç edinmiştir. Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak adına AHM Kauçuk Asansör ve Dorse Takozları üretmeye ve değer katmaya devam etmektedir.